HomeAktualności5 rytmówHealing voiceKontakt/Inspiracje
dancetribe.pl
ruch dźwięk cisza
Dorota Rozmus
Healing voice
"Healing Voice - Wibracyjne Działanie Dźwięku i Śpiewu", to autorska metodoa pracy z głosem Doroty Rozmus.  Jest to odnajdywanie indywidualnej naturalnej wibracji dźwięku, co ma  działanie kojące, oczyszczające i relaksacyjne.

W czasie interaktywnych spotkań warsztatowych lub indywidualnych Dorota  swoim głosem i śpiewem tworzy "aurę" wspierających dźwięków  i zachęca swoich słuchaczy do śpiewu lub wydobywania dźwięków które otwierają ich  głębokie odczuwanie siebie w swojej bardzo osobistej "wibracji", co pozwala na głęboką harmonizację, docieranie do głebi własnego wnętrza i prawdziwej istoty.

Poczucie harmonii i spokoju pomaga odblokować te cześci ciebie które  zostały stłumione, wygaszone przez stres lub negatywne doświadczenia. Łagodny dźwiek śpiewu Doroty trafia do podświadomości bez udziału Twoich  myśli a więc praca z oczyszczaniem  i uwalnianiem tego co niepotrzebne jest bardzo efektywna.

W czasie warsztatów zostawiając świat zewnetrzny zaczynasz skłaniać się do wewnątrz swojej osoby. Kiedy zaczynasz słuchać siebie, swoich dźwięków, swoich wibracji, oczyszczasz   i  otwierasz   energię czakr,   uwalniasz napięcia z fizycznego ciała, odblokowujesz psychiczne blokady twoich myśli i uczuć, doznajesz głębokiej relaksacji.

Dorota rozwija metodę  od 15 lat. Inspiracją są dla niej zarówno doświadczenia z własnych koncertów jak i zetknięcie z etnicznymi kulturami mn Aborygenów. Poprzez świat subtelnych wibracji prowadzi ludzi do pełni harmonii ze sobą i światem.
 
 "W swojej prawdziwej istocie w wibracji bez lęku i błędnych przekonań jesteś wspaniałą istotą:
kreatywną, radosną, kochającą życie, odczuwającą radość, rozumiejącą innych i siebie,
współczującą, kochającą i kochaną.
możesz poczuć to śpiewając i wsłuchując się w swoją wibrację."