Zapraszamy na dyżury radnych z Rady Osiedla Wierzbno, w każdy cwartek od 18:00 do 19:30, do Mokotowskiego Centrum Integracji Mieszkańców na ul. Woronicza 44a. 

 

 

Szanowni Państwo! Poszukujemy osoby, która mogłaby zając się naszą stroną internetową - stronę tworzymy sami, za własne środki, dalsze korzystanie z darmowego szablonu jest utrudnione, dlatego od pewnego czasu mamy bardzo ograniczoną możliwość publikowania nowych treści. Osoby chętne do współpracy prosimy o kontakt.

 

 

Otwarte spotkanie Rady Osiedla Wierzbno z mieszkańcami odbędzie się w poniedziałek, 28-go listopada  o godz.18:15, w Centrum Integracji Mieszkańców, ul Woronocza 44 a. Serdecznie zaprazamy.

 

X posiedzenie Rady Osiedla Wierzbno odbędzie się w poniedziałek, 26-go wrzenia  o godz.18:30, w Centrum Integracji Mieszkańców, ul Woronocza 44 a. Serdecznie zaprazamy.

 

IX posiedzenie Rady Osiedla Wierzbno odbędzie się w poniedziałek, 13-go czerwca  o godz.18:30, w Centrum Integracji Mieszkańców, ul Woronocza 44 a. Serdecznie zaprazamy.

 

VIII posiedzenie Rady Osiedla Wierzbno odbędzie się w poniedziałek, 29-go lutego  o godz.18:30, w Centrum Integracji Mieszkańców, ul Woronocza 44 a. Serdecznie zaprazamy.

 

VII posiedzenie Rady Osiedla Wierzbno odbędzie się w poniedziałek, 14-go grudnia  o godz.18:30, w Centrum Integracji Mieszkańców, ul Woronocza 44 a. Serdecznie zaprazamy.

 

VI posiedzenie Rady Osiedla Wierzbno odbędzie się w poniedziałek, 28-go wrzesnia  o godz.18:30, w Centrum Integracji Mieszkańców, ul Woronocza 44 a.

 

V posiedzenie Rady Osiedla Wierzbno odbędzie się w poniedziałek, 18-go maja  o godz.18:30, w Centrum Integracji Mieszkańców, ul Woronocza 44 a. 


 

Sznowni Państwo!

14.10.2014  Rada Dzielnicy Mokotów jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie nie  przeprowadzeniu wyborów do Rady Osiedla Wierzbno, uznając za wybranych wszystkich zgłoszonych kandydatów i kandydatki. Pełen tekst uchwały tutaj23.10.2014 odbyło się uroczyste inauguracyjne posiedzenie Rady Osiedla Wierzbno, zwołane przez P. Burmistrza Olesińskiego.  na przewodniczącą Rady Osiedla Wierzbno została wybrana Dagmara Misztela i  tym samym Rada Osiedla Wierzbno rozpoczęła swoja działalność.

 

 Serdecznie Panstwa zapraszamy do włączania się w prce Rady Osiedla Wierzbno.


Rada Osiedla Wierzbno

Tomasz Adaszewski

Krystyna  Fronczak

Artur Lorek

Dagmara Misztela - przewodnicząca

Maria Olkowska

Andrzej Stapiński

Zdzisława Śladowska-Fusial

Marcin Trembulak

Piotr Tubelewicz

Elżbieta Wróbel- Wolińska

Jan  Zaczyński

 

 

 Statut Osiedla WierzbnoUchwała w sprawie utworzenia Osiedla Wierzbno i nadaniu mu statutu

 

 

Komisje Rady Osiedla Wierzbno

            Komisja ds. ładu przestrzennego, infrastruktury i inwestycji

                           Artur Lorek

                            Dagmara Misztela

                            Marcin Trembulak

                            Jan Zaczyński   - przewodniczący

               Komisja ds zieleni, utrzymania czystości i ochrony środowiska

                             Krystyna Fronczak  - przewodnicząca

                            Artur Lorek

                            Andrzej Stapiński

                             Zdzisława Śladowska-Fusial

              Komisja spraw obywatelskich

                             Tomasz Adazewski

                             Dagmara Misztela

                              Piotr Tubelewicz

                              Elżbieta Wróbel-Wolińska